Wyszukaj biustonosz

-
Producenci:

dotpay
Aktualnie jesteś: Strona główna » Wysyłka i zwroty

ZWROT lub WYMIANA

 1. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. Konsument powinien niezwłocznie przekazać zwracany towar Sprzedającemu w terminie nie dłuższym niż 14 dni od odstąpienia od umowy.

 2. Wymiana lub zwrot jest możliwy w przypadku kiedy towar ma oryginalne metki, jest czysty, bez śladów używania, pozbawiony wszelkich zapachów (perfumy, kremy, papierosy itp.) oraz wypełniony formularz zwrotu/wymiany (Pobierz formularz tutaj). W przypadku zwrotu zakupionego towaru należy przesłać dowód zakupów (paragon lub faktura VAT), który jest dołączany do każdego zamówienia.

 3. Nie przyjmujemy przesyłek na nasz koszt.

 4. W przypadku, gdy zakupiony towar zostanie odesłany po wyznaczonym terminie lub bez dowodu zakupu lub bez formularza zwrotu( czy też pisma mającego go zastapić), bez metek lub oryginalnego opakowania dołaczonego do zamówienia lub z zabrudzeniami albo uszkodzeniami zwrot zostanie nie uznany przez Sklep a zakupiony towar zostanie odesłany Konsumentowi na jego koszt.

 5. W przypadku zwrotu towaru Sklep zwróci konsumentowi wszystkie otrzymane od konsumenta płatności, w tym koszty dostawy (wyłączając wszelkie dodatkowe koszty wynikające z wybranego przez konsumenta sposobu doręczenia innego niż najtańszy zwykły sposób doręczenia oferowany przez Sklep), czyli w wysokości przesyłki poleconej ekonomicznej.

 6. Wymiany i zwroty prosimy przesyłać na adres: „Christelle” ul. Świętojańska 66, 81-393 Gdynia, w sposób rejestrowany, tj. listem poleconym lub paczką.

 7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie przesyłki nadanej przez Klienta a tym samym nie uznaje wymiany lub zwrotu towaru, który zaginął.

 ZAPŁATA I DOSTAWA

 1. Płatności za zamówione produkty w przypadku ich zakupienia można dokonać przy odbiorze gotówką, za pomocą przedpłaty na konto Sklepu lub przez Dotpay.

 2. W przypadku gdy w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia płatność za zamówiony towar nie zostanie uregulowana, Sklep zastrzega sobie prawo anulowania takiego zamówienia.

 3. Dostawa zakupionych produktów może być zrealizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS. Cenniki dostaw przedstawione poniżej.

  Poczta Polska S.A. 

  • przesyłka polecona ekonomiczna – 5 zł

  • przesyłka polecona priorytetowa - 9,50 zł  

  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - 13,50 zł

  Kurier:

  • przesyłka po przedpłacie na konto - 16 zł

  • przesyłka za pobraniem - 20 zł

  Odbiór osobisty

  • w salonie "Christelle" w Gdyni, ul.Świętojańska 66

 4. Cennik dotyczy wysyłek krajowych.

 5. Istnieje możliwość wysyłek zagranicznych - w tym wypadku prosimy o kontakt na adres biuro@christelle.pl . If you are not from Poland and you want to buy our products - e-mail us and we will discous a way of payment and shipping.

 6. W przypadku wysyłek zagranicznych, jedyną formą płatności jest przedpłata na konto Sklepu.

 7. Przesyłki zagraniczne nadawane przez Sklep zawsze są przesyłkami poleconymi.

 8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez Pocztę Polską lub firmę kurierską UPS.

 9. Sklep nie ponosi również odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu przez Pocztę lub firmę kurierską.

 10. Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia stanu przesyłki w trakcie jej odbioru w obecności pracownika Poczty lub firmy kurierskiej oraz niezwłocznie zgłosić stosowną reklamację do firmy przewozowej, a także poinformować o tym Sklep.

 11. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały w trakcie transportu będę rozpatrywane przez Sklep wyłącznie po sporządzeniu protokołu z przedstawicielem Poczty lub firmy kurierskiej.

 

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny (lub na indywidualne życzenie klienta fakturę VAT) na którym wyszczególniony jest każdy zakupiony towar oraz koszty wysyłki.


 
 

SEAFOLLY_logo2016_1.jpg

banana_moon_logo.jpg