Wyszukaj biustonosz

-
Producenci:

dotpay
Aktualnie jesteś: Strona główna » Brafitting

Brafitting - indywidualne, bezpłatne dopasowanie właściwego rozmiaru biustonosza. 

 

Brafitting? Pod tą tajemniczą nazwą kryją się tajniki prawidłowego dopasowania bielizny pod względem rozmiaru oraz potrzeb kobiety, które doskonale modelują kobiecą sylwetkę.

Dlaczego warto zgłosić się do profesjonalnej brafitterki? Badania wykazały, że blisko 85 % kobiet nosi biustonosz w złym rozmiarze, a niedobrany biustonosz często jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych! Jednak bielizna w nieodpowiednim rozmiarze wpływa na nasz wygląd, a co za tym idzie, na nasze samopoczucie. Złe dopasowanie wywodzi się z niewiedzy oraz ograniczonego asortymentu. Personel więkoszości sklepów z bielizną nie ma pojęcia o brafittingu, a rozmiary kończą się na miseczce D.

Dlatego pragniemy podzielić się z Paniami bogatą wiedzą na temat perfekcyjnego dopasowania biustonosza, a także udzielić porad jak dobrać prawidłowy rozmiar.

Aby dobrać właściwy rozmiar biustonosza należy zmierzyć miarką krawiecką swój obwód pod biustem. Miarka musi stykać się z dolną krawędzią biustu. W przypadku, gdy piersi lekko opadają, są obwisłe lub bardzo duże należy wsunąć miarkę pod biust jak najbliżej ciała. Mierzymy się ciasno na wydechu. Następnie należy odjąć od wyniku ok. 5-10cm i zaokrąglić do rozmiaru biustonosza np. 70, 65. Pamiętajmy,że nie zawsze mając pod biustem 85 cm wyjdzie nam 80 lub 75, bo może okazać się, że bedzie to obwód ciaśniejszy. Rozmiar miseczki ustalamy poprzez zmierzenie obwodu piersi na wysokości brodawek. Trzeba to robić w miarę luźno, nie należy ściskać lub przybliżać do siebie piersi. Od uzyskanego wyniku odejmujemy wielkość obwodu. Swój "nowy" rozmiar poznasz korzystając z tabeli rozmiarów umieszczonej poniżej. Wybierz obwód po czym odszukaj wynik swych obliczeń, a poznasz wielkość miseczki.

Nie ukrywamy jednak, że w sklepie stacjonarnym masz większe szanse na dopasowanie idealnego dla Ciebie rozmiaru. Dzięki przymierzaniu różnych fasonów i fachowej pomocy braffiterki możesz uzyskać najbardziej oczekiwany efekt.

Tabela rozmiarów - biustonosze brytyjskie (Freya, Fantasie, Cleo, Panache)

tablica_rozmiarow.png

Tabela rozmiarów - biustonosze polskie (Dalia)

tabela.JPG

 
 

simone_perele_logo_new.jpg

bluebella_logo.jpg